REFERENCE

Milá Veroniko:

  Naše dcera k Vám začala chodit na terapii 1x týdně, náš záměr byl abyste jí pomohla zvládat její silné negativními pocity a pocity stresu a úzkosti. Po několika měsících terapie jsme svědky pozitivních výsledků v jejím náhledu, přístupu k životu a celkovému postoji. Vyvořila jste si s naší dcerou vztah založený na důvěře a ona se s Vámi cíti bezpečně a pohodlně a je schopná se Vám otevřít jako málokomu. Normálně je velice uzavřená. Každý týden se opravdu moc těší na setkání s Vámi a my si vážíme vašeho holistického přístupu k terapii a velice osobního přístupu. Můžeme jen doporučit Vaše služby ostatním.

MARK WHITE
Výkonný viceprezident prodeje
SHAPE CORP

  Terapie s Veronikou mě otevřela oči, naše setkání pro mě byla velice zajímavá a poučná. Veronika má neobvyklou kombinaci znalostí a "šestý smysl". Dovede přečíst a porozumět jak tělu tak duši a čte si ve Vás jako v otevřené knize. Toto bylo to pro mě velice fascinující. Nemůžete být připraveni na to, co Vám o Vás ukáže a na to co se o sobě dozvíte. Její sezení Vás budou nutit podívat se na svou minulost, a budete se chtít oprostit od svých škodlivých a destrukčních vzorců a schématů jednání a fungování.

  Budu vděčná za jednoduchou moudrost které mě naučila – že láska je jediný způsob, ať už je to láska sama k sobě, láska k vaší rodině, nebo k těm, které viníte za vaše neštěstí.

  Veronika mi pomohla se podívat do mého vlastního já, pomohla mi postupně “sloupnout” jednu vrstvu po druhé . Vrsty věkem nastřádaných sebedestrukčních návyků a vzorců chování a jednoduše a jasně dát vše zpět na své vlastní místo. Mám před sebou ještě dlouhou cestu k uzdravení, ale cítím se naživu a více soucitná a laskavá nejen sama k sobě ale i ke svému okolí.

  Stále používám strategie, které mě Veronika naučila, aby mi pomáhali v každodenních situacích a s každodenními problem, s minulostí, smutkem, žalem a s obtížnými emocemi.

  Nikdy jsem na žádnou terapii nechodila, protože jsem byla vždy silná pragmatická žena, ale v okamžiku, kdy jsem se rozpadla pod tíhou mého života - jsem se prakticky k Veronice připlazila a požádala ji o pomoc – jsem moc ráda, že jsem to udělala. Veroniko děkuji.

žena, 38 let.

  Mohu vřele doporučit Veroniku Horákovou jako psychoterapeutku. Pracovala se mnou, Američankou středního věku, žijící v Praze, mým americkým manželem, a naší dospívající dcerou. Měli jsme těžkou rodinnou krizi vyplývající z hluboce zakořeněného a schovaného studu, který spolu se zaměřením na ambice dnešních dní – na papíru jsme měli vše: kariéru, peníze, krásnou vilu, cestovali jsme atd.

  Práce Veroniky byla tak efektivní, že jsme často přemýšleli, jestli nemá nějaké “zázračné magické síly” Dopad její práce byl transformační. Nyní již žijeme více vědomi a radostněji. Jsem Veronice navždy vděčná.

Carolynbody psychoterapie

Partneři * antispam * renovované náplně